Aktuality


Cílem projektu "Realizace SCLLD MAS Bystřička" je podpora strategie Komunitně vedeného místního rozvoje pro programové období 2014 - 2020 na území MAS Bystřička. Součástí projektu jsou aktivity spojené s realizací strategie CLLD. Výstupem projektu bude 9 zrealizovaných výzev a 30 uskutečněných aktivit pro aktéry v území (semináře, workshopy, konference). Na projekt je poskytována podpora z EU prostřednictvím Ministerstva pro místní rozvoj. 

IROP_CZ_RO_B_C RGB.jpg

 

Oprava kulturního domu Jívová

V obci Jívová byla provedena oprava kulturního domu. projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje z Programu obnovy venkova 2016 ve výši 300.000,- Kč. 

Informační leták zde.Mise statečných 2016

Datum konání: 10. 9. 2016 - 11. 9. 2016

Vážení hosté,

rádi bychom vás pozvali na velice zajímavou a netradiční akci Skautského centra Domašov, s názvem Mise statečných 2016, která proběhne na obecním hřišti v Domašově nad Bystřicí ve dnech 10. a 11. září 2016.

Srdečně jsou zváni všichni příznivci dobrodružství, ať už jako diváci nebo přímo účastníci akce.

Více informací naleznete v pozvánce a v letáku.

Vaše MASBartolomějské hody v Jívové

Datum konání: 20. 8. 2016 - 21. 8. 2016

Vážení návštěvníci,

rádi bychom vás jménem obce Jívová pozvali na Bartolomějské hody v Jívové, které se konají v termínu 20.-21. srpna 2016. 

Více informací naleznete v pozvánce ZDE.

Vaše MASBerounské slavnosti 2016

Datum konání: 9. 7. 2016

Vážení a milí návštěvníci,

rádi bychom vás jménem města Moravský Beroun pozvali na akci nazvanou Berounské slavnosti, která se koná 9. července 2016. Díky bohatému programu si jistě přijdou na své všechny věkové kategorie. 

Pozvánku s podrobnostmi naleznete ZDE.

Těšíme se na setkání, vaše MASOznámení o vyhlášení konkurzního řízení

Informace pro schopné a aktivní pracovníky ve školství.

Dvě z našich obcí - Bukovany a Jívová vyhlásily konkurzní řízení na vedoucí pracovníky ve školských zařízeních.

Obec Bukovany vyhlásila konkurz na pracovní místo ředitele Mateřské školy Bukovany, po dobu mateřské dovolené. Přihlášky je možné podávat do 16. května 2016. Veškeré podrobnosti naleznete ZDE.

Obec Jívová vyhlásila konkurz na pracovní místo ředitele Základní školy Jívová, s termínem podání přihlášek do 25. května 2016. Veškeré podrobnosti naleznete ZDE.

Vaše MASMemoriál Rudolfa Wanzla - cyklovýlet

Datum konání: 14. 5. 2016

Sportovci, turisté, zájemci o poznání našeho kraje,

vzhledem k příjemnému jarnímu počasí a zahájení cykloturistické sezóny, vás jménem Svazku obcí mikroregionu Moravskoberounsko zveme na Memoriál Rudolfa Wanzla, který se koná 14. května 2016, se startem i dojezdem v obci Jívová. Jsou připraveny tři cyklotrasy různé obtížnosti, takže na své si přijdou rodiče s dětmi i sportovci. 

Věříme, že si užijete krásný den na kole i při doprovodném společenském programu.

Pozvánku s podrobnostmi naleznete ZDE.Co je MASka ?

Vážení návštěvníci našich stránek,

jestliže jste například s MAS Bystřička dosud nespolupracovali a setkáváte se s pojmem Místní akční skupina (MAS) poprvé, ráda bych vás odkázala na příspěvek blogerky idnes, která ve svém článku tento pojem vysvětluje. Příspěvek naleznete ZDE.

Vaše MAS BystřičkaTisková zpráva k vyhlášení tradiční soutěže Vesnice roku

Vážení příznivci venkova,

rádi bychom Vás upozornili na oficiální vyhlášení tradiční soutěže Vesnice roku 2016. Do soutěže se mohou přihlásit obce do 7 500 obyvatel a přihlášky jsou přijímány do 29. dubna 2016.

Podrobné informace naleznete v tiskové zprávě ZDE.

Vaše MASSeminář k dotačnímu titulu Zahájení činnosti mladého zemědělce

Datum konání: 16. 3. 2016

Vážení začínající zemědělci,

dovolujeme si vás upozornit na seminář k dotačnímu titulu Zahájení činnosti mladého zemědělce. Seminář proběhne 16. března 2016 od 13:00 hodin v prostorách komunitní školy ve Veselíčku.

Podrobnější informace naleznete ZDE.

Vaše MASDětský maškarní ples

Datum konání: 13. 2. 2016

Milí rodiče, či prarodiče, 

pokud nevíte, jak zaujmout a aktivně zabavit své děti, můžete se v sobotu 13. února od 15:00 hod. zúčastnit dětského maškarního plesu s podtitulem Cirkus žije. Akce se koná v kulturním domě obce Jívová a srdečně jsou zvány všechny děti, které si chtějí užít zábavné odpoledne v maskách.

Pozvánku na akci naleznete ZDE.

Přejeme příjemnou zábavu, Vaše MAS
Kontakt

MAS Bystřička, o.p.s.
Zámecké náměstí 79
783 53 Velká Bystřice
janisova@masbystricka.cz

Kontakty

Území
mas23.jpg

Mas Bystřička